/ Kurumsal

Hakkımızda

Polimero'ya Hoşgeldiniz

Firmamız üretim alanında elde etmiş olduğu tecrübelerinden ve satış pazarlama gücünden yola çıkarak 2018 yılında İSTANBUL “da kurulmuştur. Günümüzde kadar plastik tekstil dekorasyon sektörlerindeki başarılarını pekiştirerek hem lokal hem de ihracat odaklı POLİMERO grubunu oluşturmuştur. Polimero bir pazarlama satış firması olmasının ötesinde kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir açık hava marketi olma özelliği taşımaktadır. Uzmanlık alanı plastik ve gıda sektörleri olan POLİMERO ailesi müşterilerinin hemen hemen tüm taleplerini karşılayan bir konumdadır.

Polimero adının sonundaki “O” harfi ile alınacak olan bir oluşumdur. Genç ve tecrübeli kadrosu ile tüm ihtiyaçlarını karşılayacak “O” firma olma iddiasındadır.

Hikayemizi başlatan şeyde bu inanç ve isteğimizdir. Sizlerin en iyi ve en uygunu bulmanız gerektiğini ve bu sayede çok daha güçlü bir aile olacağımızın bilincinde olan bir gruptur POLİMERO Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda değerli markanın ürün satış ve pazarlamasını yapmamızda bu yüzden olup birlikte büyümek asıl amacımızı oluşturmaktadır.