/ Kurumsal

Hizmetler

Polimero ile kesintisiz hizmet

Polimero Group plastik grubunda polimer ve masterbatch ile gıda alanında gıda hammaddeleri, katkı maddeleri ve kuru meyve ürünleri ile pazarlama bölümünde ise üretimlerini gerçekleştirmiş olduğunuz geniş yelpazedeki ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmekte ve bu vesile ile kesintisiz hizmet almanız ve vermeniz aşamalarında maliyetlerinizi minimize etmek üzere hizmet vermekteyiz. Sektöründe lider olan üreticiler ile olan iş ortaklıklarımız ve geniş portföyümüzle bu sayede sizlerin yanınızdayız.

Müşteri Servisi

Üretimin aksamaması konusu tüm şirketlerin öncelik konularındandır. Bu sebeple tüm odak noktamız da sizlerin sürekliliğini ve karlılığını yüksek tutmak adına doğru hizmeti her zaman sağlamaktır. 7/24 kesintisiz hizmet en öncelikli amacımızdır.

Lojistik Altyapı

Lojistik birimimiz tüm sevkiyatlarımızda doğru yönlendirmeleri yaparak sizlere doğru zamanda doğru ürünlerin sevkini sağlamak adına çalışmaktaıdır. Bu sebeple sektöründe öncü Lojistik firmalarından Hizmet almaktayız.

Müşteriye Özel Hizmet
Teknik Destek

Kullanmış olduğunuz tüm hammaddeler ile alakalı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün geliştirmesi tarafınıza sağlanabilmekte olup uzman kadromuz bu iş ile alakalı sizlerin hizmetinde bulunmaktadır.